PraeEducation, insanların kendilerini belli bir alanda geliştirmesi, bir şeyler öğrenmesi ve kariyer yapmak için belli bir bölgeye veya ülkeye gitmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Tursab üyesi A Sınıfı olan PraeTourism Seyahat Acentası’na  bağlı olarak kurulan PraeEducation, bireysel ve kurumsal alanda, müşterilerimizin hedeflerine ulaşmaları için özgün, ihtiyaç odaklı, dinamik, yenilikçi ve etkili çözümler üretmelerine yardımcı olmayı hedeflemiştir.  Alanında yetkin ve bilgi sahibi eğitim uzmanlarımızla verdiğimiz her eğitimin içeriğini kurum kültürü, yapısı ve katılımcı kitlesine göre özel olarak oluşturmaktayız.

İnsan faktörünün göz ardı edilerek kurumun verimliliği ve etkililiğinin artırılamayacağının bilincinde olduğumuzdan, hem kurumların hem de ülkemizin insan kaynağının en iyi şekilde değerlendirilebilmesi, nitelikli iş gücü sayısının arttırılması ve eğitimler sayesinde kişinin kurumla olan bağlarının güçlendirilmesi amaçlarıyla ülkemize hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yurtdışı Dil Eğitimi ve Akademik Programlar hakkında “Ücretsiz Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı” programımız kapsamında bilgi alabilir, alanında uzman akademik kadromuzun yardımıyla kendinize her açıdan en uygun programı seçebilirsiniz. PraeEducation farkıyla yurtdışında eğitim gören mutlu öğrencilerden biri de siz olabilirsiniz.

 

Eğitim için yatırım yapan herkese en içten dileklerimizle başarılar diliyoruz.