Ülkeler

PUKYONG ULUSLARARASI ÜNİVERSİTESİ

FAKÜLTELER ve BÖLÜMLER Kore Dili ve Edebiyatı Bölümü İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü Japon Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Tarih Bölümü İktisat Bölümü Hukuk Bölümü Kamu Yönetimi Bölümü Uluslararası ve Bölge Çalışmaları Bölümü Kitle İletişim Bölümü Siyaset Bilimi ve Diplomasi Bölümü Erken Çocukluk Eğitimi Bölümü Görsel Tasarım Bölümü Endüstriyel Tasarım Bölümü Moda Tasarımı Bölümü OLANAKLAR [...]

MYONGJI ÜNİVERSİTESİ

FAKÜLTE VE BÖLÜMLER Beşeri Bilimler Koleji Kore Dili ve Edebiyatı Tarih Kütüphane ve Bilgi Bilimi Japon Dili ve Edebiyatı Yaratıcı Yazarlık Arapça Çalışmaları Sanat Tarihi Çin Dili ve Edebiyatı İngiliz Dili ve Edebiyatı Felsefe   Sosyal Bilimler Koleji Kamu Yönetimi Dijital medya Kuzey Kore Çalışmaları Siyaset Bilimi ve Diplomasi Gençlik Eğitimi ve Liderlik Çocuk Gelişimi [...]

KIMPO UNIVERSITY

Smart IT Fakültesi Bilişim ve İletişim Teknolojileri Bölümü Bölüm Hedefi Bu bölümde amacımız; Bilişim ve İletişim Teknolojileri Donanımının üretimi, geliştirilmesi ve yönetimi konusunda uzmanlar yetiştirmektir. İş Olanakları Çalışılabilecek Alanlar: Bilişim ve İletişim Teknolojileri Ekipman Üretimi, Ağ Yönetimi ve Onarımı, Mobil Teknoloji,Yayıncılık Sistemleri, Bahriye İletişim Sistemleri Bilişim Ağı Bölümü Bölüm Hedefi Bu bölümde amacımız; yaygın bilişim [...]

ECAMPUS ÜNİVERSİTESİ

EğitimİtalyaVizeEğitim ECAMPUS ÜNİVERSİTESİ 96 İtalyan üniversitesinden biri olan eCampus Üniversitesi, 30 Ocak 2006 tarihli Bakanlar Kurulu Kararı ile çevrimiçi üniversitesi  olarak kuruldu. Merkez olarak Novedrate (Como Eyaleti) 'nin eski IBM merkezindedir. Kampüs; öğrenciler, profesörler ,  İtalyan ve yabancı konuklar ,  yoğun dersler, seminerler ve konferanslar gibi  müfredat zenginleştirme faaliyetleri için kullanılabilen 270 konut odası  ve [...]

RUSYA

Rusya Avrasya kıta sahanlığının kuzeyinde bulunur. Arktik (Kuzey Kutup dairesi) ve çevresindeki (sub-Arktik) bölgelerin büyük bir oranı sınırları içinde olduğundan diğer ülkelerle karşılaştırıldığında, metrekareye daha düşük kişi yoğunluğuna, ekonomik faaliyet ve coğrafi çeşitlik görülür.

POLONYA

Orta Avrupa’da bulunan ve Avrupa’nın gelişen yüzü olan Polonya, Almanya’nın doğusunda, Rusya’nın kuzeybatısında ve Baltık Denizi’nin güneyinde bulunmaktadır.

İTALYA

Güney Avrupa’da, çizmeye benzer şekliyle İtalya Yarımadası üzerinde yer alır. Akdeniz’in en büyük iki adası olan Sicilya ve Sardunya İtalya’ya aittir.Fransa, İsviçre, Avusturya, Slovenya komşularıdır.

FRANSA

Fransa’nın 100 ili arasından 4’ü; Fransız Guyanası, Guadeloupe, Martinique ve Réunion denizaşırı topraklardır ve hepsi birlikte Fransa Cumhuriyeti’nin ve aynı zamanda Avrupa Birliği’nin birer parçasıdır.

MAKEDONYA

Makedonya üniversiteleri Avrupa standartlarında eğitim vermektedir. Makedonya Üniversiteleri diplomaları Avrupa Birliği ülkelerinde geçerlidir.

GÜNEY KORE

Eğitime son derece önem veren Güney Kore,bilim ve teknolojide kullanılan materiyaller ve eğitimcilerin oluşturduğu güçlü kadrosuyla gelecek neslin her alanda kendini geliştirebileceği okullar barındırmaktadır.